[Strona główna] [Powrót]

SPARTA - JASIOŁKA 6:0 !

Strona główna Powrót

SPARTA NADAL W KLASIE B

Mecz miał zdecydować, kto pozostanie w Klasie B. SPARTA nie dała żadnych szans zawodnikom ze Świerzowej. Do przerwy Draganowa prowadziła 2:0 i druga połowa była formalnością. W wyniku poważnej kontuzji piłkarza gości Marka Kozubala karetka pogotowia zawiozła do szpitala. W rundzie wiosennej Sparta zdobyła aż 22 punkty. Łukasz Janas strzelił 4 bramki (24', 45', 55', 61'), Paweł Janas (63') a Damian Łukaszewski (78').  Łukasz w rundzie wiosennej ma zdobył 13 bramek, dla klubu Sparta Draganowa łącznie strzelił 100 bramek - (lidze, turniejach o puchar Wójta Gminy i Starosty Krośnienskiego, sparingach). Jego talent do zdobywania bramek docenili działacze Klubu SPARTA. Otrzymał nagrodę (książkę "Dzieje Draganowej" Stanisława Freja z dedykacją i autografem autora oraz gratulacje i życzenia 100 bramek w lidze (dotychczas w lidze jest 63 bramki).